۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۹:۴۰
۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۴
۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۳
۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۳
مومن واقعی کسی است که در کوران حوادث، و در شرایط سخت، آن زمانی که جسم و روح انسان آماج تیر بلاها و مصیبت‌ها قرار می‌گیرد، به جای شکایت و اعتراض، ایمان خود را حفظ و ارتباطش را با مبدأ بی زوال هستی مستحکم تر نماید، و همین نکته کلیدی است که آدمی را آرام و تحملش را در مقابل آن گرفتاری‌ها تشدید می‌نماید.
۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۳
یکی از تفکراتی که ۱۴۰۰ سال پیش در اندیشه مسلمانان وجود داشته است، حضور بر سر قبرهای و ساختن بنا و مناره بر قبر مردگان است. این تفکر حدود دویست سال است که توسط گروهی منحرف، مورد انکار قرار گرفته است؛ و بالاتر از انکار آن‌که چنین اعمالی را دستاویزی در جهت، مشرک جلوه دادن زائرین قرار داده‌اند.
۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۳
اگرچه روایت انحرافی از انقلاب، آشکارا غیرتاریخی و تا حدود زیادی مضحک به نظر می‌رسد، اما تنها راه فرار سلطنت‌طلبان این است که خود را در برابر سیل خروشان مردم نبیند. لذا تلاش دارند با فراموشی وابستگی و دست‌نشاندگی همه‌جانبه‌ی خود به اربابان غربی، سرنگونی رژیم را به عواملی غیر از خیزش عظیم مردمی نسبت دهد.
۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۳
مرحوم حضرت آیت الله العظمی بهجت می فرمود: اکنون ما مسلمانان اسیر و عبید آن‌ها(کفار)، و در زیر دست و چکمه‌ آن‌ها خوار و ذلیل هستیم، ولی هنوز نمی‌فهمیم برای چه این گونه شکست خورده‌ایم؟! آیا از عملکرد خود ما است و یا مثلا از پریدن کلاغ؟!
۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۳
مختار در چنین روزی دستور داد بر بالای بام‌ها، نی‌ها را آتش زده و به دنبال آن صدای «یا منصور اَمِت» و «یا لثارات الحسین»، در کوفه طنین‌انداز شد.
۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۳
همه شهر تزیین شده مردم لباس نو پوشیده‌ وبه هم تبریک می‌گویند اینها را حاکم وقت به مردم اجبار کرده فردی خبری را با شادی و صدای بلند در سطح شهر جار می‌زند بشتابید قرار است اسرای خارجی را وارد شهر کنند.
۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۳
نويسنده:حجت الاسلام رسول جعفريان
۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۳
نويسنده: سید امیرحسین کامرانی راد
۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۳
امام سجاد (ع) چهارمين امام معصوم شيعيان است. پدرش امام حسين (ع) و مادرش بانويي از بانوان شاه زاده و ملکه ي ايران، دختر يزدجرد بود که در جنگ بين اسلام و امپراتوري ايران، اسير شد. نقل شده است که وي قبل از اسارت، نحوه ي به اسارت در آمدنش را در خواب ديده بود و اين که همسر کسي شده که بسيار نوراني است. (۱)
۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۳
يكي از ويژگي هاي آثار شهيد مطهري جامعيت آنها در علوم و معارف مختلف اسلامي است، به طوري كه تقريباً در تمامي حوزه هاي مربوط به تاريخ، فلسفه، فقه، كلام و انديشه اسلامي، ايشان داراي آثار ارزشمند و متعددي هستند.

صفحات

بانک پاورپوینت

نظرسنجی

نظر شما در مورد طراحی سایت جدید ما و مقایسه آن با سایت قبلی چیست؟