۲۰۱۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۴۰
۲۰۱۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۴
۲۰۱۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۳
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
امید است با عبرت از تاریخ بیعت شکنان، در بیعت با امام زمان خویش بمانیم و خود را با روش حکومت علی وار او مطابقت دهیم و از او انتظار نداشته باشیم که مطابق با خواسته های ما حکومت کند.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
نويسنده:حجت الاسلام رسول جعفريان
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
همه شهر تزیین شده مردم لباس نو پوشیده‌ وبه هم تبریک می‌گویند اینها را حاکم وقت به مردم اجبار کرده فردی خبری را با شادی و صدای بلند در سطح شهر جار می‌زند بشتابید قرار است اسرای خارجی را وارد شهر کنند.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
یکی از دلایل حماسه‌ی کربلا، احیاء دین و به تبع آن عدالت‌خواهی و گسترش عدالت در سطح جهان است، به عبارت دیگر گسترش عدالت همان هدفی است که در ردیف آرزوهای انسان قرار داشته و در دین اسلام از جایگاه ویژه و حیاتی برخوردار است.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
مختار در چنین روزی دستور داد بر بالای بام‌ها، نی‌ها را آتش زده و به دنبال آن صدای «یا منصور اَمِت» و «یا لثارات الحسین»، در کوفه طنین‌انداز شد.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
در جنگ صفین، هنگامی که مالک اشتر در آستانه پیروزی کامل بود؛ چرا معاویه را نکشت و به عقب برگشت تا به دنبال آن ماجرای تلخ حکمیت رخ دهد؟
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
مرحوم حضرت آیت الله العظمی بهجت می فرمود: اکنون ما مسلمانان اسیر و عبید آن‌ها(کفار)، و در زیر دست و چکمه‌ آن‌ها خوار و ذلیل هستیم، ولی هنوز نمی‌فهمیم برای چه این گونه شکست خورده‌ایم؟! آیا از عملکرد خود ما است و یا مثلا از پریدن کلاغ؟!
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
براساس احادیث موجود، امام سجاد (ع) بدن مطهر پدر بزرگوارشان را به خاک سپردند.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
اگرچه روایت انحرافی از انقلاب، آشکارا غیرتاریخی و تا حدود زیادی مضحک به نظر می‌رسد، اما تنها راه فرار سلطنت‌طلبان این است که خود را در برابر سیل خروشان مردم نبیند. لذا تلاش دارند با فراموشی وابستگی و دست‌نشاندگی همه‌جانبه‌ی خود به اربابان غربی، سرنگونی رژیم را به عواملی غیر از خیزش عظیم مردمی نسبت دهد.

صفحات

بانک پاورپوینت

نظرسنجی

نظر شما در مورد طراحی سایت جدید ما و مقایسه آن با سایت قبلی چیست؟